AK Parti Elazığ Mv. Adaylarının Seçim Çalışmaları

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmalarına şehir genelinde devam ediyor.

AK Parti Elazığ Mv. Adaylarının Seçim Çalışmaları
Yayınlama: 02.05.2023
A+
A-

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.

Ak Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında merkeze bağlı Haroğlu köyünde bölge muhtarlar toplantısına katıldı. Muhtarlar ile istişarelerde bulunan Prof. Dr. Erol Keleş, sorun, talepleri dinledi.

Prof. Dr. Erol Keleş, daha sonra Türk Ocakları Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti.

Keleş, Gençlik Kolları Başkanlığınca yürütülen Genç Arazi Programı kapsamında ilk defa oy kullanacak Enes isimli gence doğum günü sürprizi yaptı. Enes’in yeni yaş yılını kutladı.

Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Mahallesi’nde düzenlenen programa katılan Prof. Dr. Erol Keleş, vatandaşlarla bir araya geldi.

Alıncık ve Gözeli Köyü’ne geçen Prof. Dr. Keleş, muhtar ve vatandaşlarla görüştü. Erol Keleşe, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’da eşlik etti.

Ak Parti Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, seçim çalışmaları kapsamında Değirmenönü Köyü’nde Bölge Muhtarlar Toplantısı’na katıldı.

Açıkkapı, muhtarların her daim Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın destekçisi olduğunu, söyledi.

Açıkkapı, Bankalar ve Malatya Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, daha sonra Mollakendi Beldesi’de köy ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Gençleri de unutmayan Açıkkapı, Gençlik Kolları Standı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, Yazıkonak’ta gerçekleşen seçim koordinasyon merkezi açılışına katıldı.

Nazırlı, yaptığı konuşmada, 14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Nazırlı, seçim çalışmaları kapsamında Vali Fahri Bey Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi, Birlik Vakfı Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti. Gençlerle burada bir araya gelen Nazırlı, Bir AVM’de esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve beklentileri dinledi.

Milletvekili Adayı Nazırlı, Harput Gümüşbağlar Köyü’ne düzenlenen Bölge Muhtarlar Toplantısı’nda muhtarlarla bir araya geldi.

Nazırlı, “Her muhtar buluşmamız, aramızdaki muhabbet bağını güçlendirdiğimiz, istişare ettiğimiz, şehrimizin meselelerini enine boyuna görüştüğümüz güzel zaman dilimlerine dönüşüyor. Bu vesileyle şehrimizin her tarafındaki pek çok mahallemizin, köyümüzün sorunlarına hassasiyetle yaklaşıyoruz. Muhtarlarımızla aramızda tesis ettiğimiz güçlü bağ sayesinde şehrimizin sorunlarını kısa vadede çözüme kavuşturmuş olacağız.” Dedi.

Ak Parti Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Kuyulu Köyü’nde bölge muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Yanılmaz, milletvekili seçilmeleri halinde yapacaklarını anlattı, destek istedi. Yazıkonak Beldesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına da katılan Yanılmaz, Hayvan Pazarı’nı gezerek hayvan yetiştiricileriyle görüştü, Hazardağlı Kavşağı’nda, Ali Rıza Septioğlu Bulvarı’nda, Kazım Karabekir Caddesi’nde ve Şeyh Şamil Bulvarı’nda esnaflarla bir araya geldi.

Ak Parti Elazığ 5. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdürüyor.

SKM ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelen talepleri dinleyen Hasan Murat Öz, İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen 3. Gençlik STK’ları Buluşmasına katıldı. Elazığspor Başkanı Serkan Çayır ile birlikte Teknik Direktör Samet Ersöz ve ekibini ziyaret eden Öz, Yazıkonak Beldesinde gerçekleştirilen Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.