Gazeteci ALTAŞ Kültür Mahallesi’nden Muhtar Adayı oldu

Uzun yıllardan beri Elazığ’da gazetecilik mesleğini yürüten ve işinde oldukça başarılar elde eden Gülşah Altaş, Kültür Mahallesi’nden muhtar adayı oldu.

Gazeteci ALTAŞ Kültür Mahallesi’nden Muhtar Adayı oldu
Yayınlama: 05.11.2023
A+
A-

İş deneyimi ve becerileriyle kamuoyunun takdirini kazanan Gazeteci Gülşah Altaş, Kültür Mahallesi’nde ve çevresinde sevilen bir sima.

Muhtar adaylığını mahalle sakinleriyle birlikte açıklayan Gazeteci Gülşah Altaş, açıklamasında şehrin en eski ve köklü mahallesi olan Kültür Mahallesi’ni modern görünümüyle yeniden ihya ve inşa etmenin mücadelesini vermek amacıyla muhtar adayı olduğunu kaydetti.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

ALTAŞ: MAHALLEMİZ ESKİ CANLILIĞINA KAVUŞACAK
 
Mahallenin eski canlılığına yeniden kavuşması adına çalışacağını kaydeden Altaş, “Kültür Mahallesi, şehrin merkezinde, Elazığ kültürünün yaşatıldığı, samimi dostlukların ve duyarlı komşulukların yaşandığı bir mahallemiz. Doğup büyüdüğüm, sokaklarında oynayıp birçok dostluklar kurduğum Kültür Mahallesi’ne hizmet etmek ve mahallemizin daha da gelişmesini sağlamak amacıyla bu yola çıktım. Sokakları ve caddeleri ile nezih bir mahalle olan Kültür Mahallesi, özellikle 2020 ve 2023 depremleriyle çok sayıda binası yıkılmış ve olumsuz görüntülerle öne çıkmış bir mahalle konumunda. Şehrin en eski ve köklü mahallesi olan Kültür Mahallesi’nin başta depremlerden kaynaklı olumsuzluklarını gidermek ve mahallemizi modern görünümüyle yeniden ihya ve inşa etmenin mücadelesini vermek amacıyla muhtar adayı oldum.” dedi.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

MAHALLEMİN SESİ OLACAĞIM

Yıllardan beri Kültür Mahallesi’nde yaşayan, mahallenin güzellikleri yanında gazeteci kimliği ile mahallenin problemlerini de bilen, mahalleye duyarlı biri olarak çalışmaları gerçekleştireceğini ifade eden Gazeteci Gülşah Altaş, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Kültür Mahallesi’nin daha da gelişmesi ve güzelleşmesi amacıyla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kültür Mahallesi Muhtar Adayı olarak kutlu bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Boşaltılan binaların enkaz haline gelen görüntüsü ile şehrin merkezinde olmasına rağmen harap bir mahalleye bürünen Kültür Mahallesi’nin hızlı bir şekilde yeniden inşa edilmesi ve eski canlılığına kavuşması hepimizin en büyük temennisi. İşte ben, gazeteci kimliğim ve bundan da öte bu mağduriyetleri en çok yaşayan kadınlarımız adına ve bir kadın duyarlılığı ve hassasiyeti ile bu süreci hızlandırmak ve mahallemizi modern görünümü ile eski cazibesine kavuşturmak amacıyla yola çıktım. Kültür Mahallesi’ne bir kadın eli değmeli dedik ve mahallemize hizmet, komşularımıza nezih cadde ve sokaklar, yeni sosyal tesisler, parklar ve kamu hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılması için desteklerinize talibim.”

MUHTARLIĞI UNVAN İÇİN DEĞİL, MAHALLEMİN HİZMETKARI OLMAK İÇİN YAPACAĞIM

Mahalle muhtarlığını bir unvan ve makam olarak değil, mahallenin hizmetkârı, mahalle sakinlerinin bacısı, ablası ve kardeşi olmak ve hizmetin en güzelini sunmak için yapacağını kaydeden Altaş, konuşmasını şu şekilde tamamladı:
 
“Kültür Mahallesi’ni hak ettiği konuma yükseltmek için varım. Kültür Mahallesi’ni yeniden şehrin gözdesi yapmak için varım. Kültür Mahallesi’ni yaşanılmaktan gurur duyulacak bir mahalle yapmak için varım. Çıktığımız bu yolda komşunuz olmaktan büyük onur ve gurur duyduğum siz mahalle sakinlerimizden desteklerinizi talep ediyorum.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Bana verdiğiniz destekle hem hizmetlerde hem de dostlukla kurduğumuz samimi bağlarla şehrimizde örnek bir muhtar olduğumu görecek ve bunun onurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bugünden itibaren mahallemizdeki tüm evleri tek tek gezeceğimi ve kendilerinden destek isteyeceğimi belirterek muhtar adaylığımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum.”
Kültür Mahallesi, şehrin merkezinde, Elazığ kültürünün yaşatıldığı, samimi dostlukların ve duyarlı komşulukların yaşandığı bir mahallemiz.

Doğup büyüdüğüm, sokaklarında oynayıp birçok dostluklar kurduğum Kültür Mahallesi’ne hizmet etmek ve mahallemizin daha da gelişmesini sağlamak amacıyla muhtar adayı oldum.

Sokakları ve caddeleri ile nezih bir mahalle olan Kültür Mahallesi, özellikle 2020 ve 2023 depremleriyle çok sayıda binası yıkılmış ve olumsuz görüntülerle öne çıkmış bir mahalle konumunda.

Şehrin en eski ve köklü mahallesi olan Kültür Mahallesi’nin başta depremlerden kaynaklı olumsuzluklarını gidermek ve mahallemizi modern görünümüyle yeniden ihya ve inşa etmenin mücadelesini vermek amacıyla muhtar adayı oldum.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Yıllardan beri Kültür Mahallesi’nde yaşayan, mahallenin güzellikleri yanında gazeteci kimliğim ile mahallenin problemlerini de bilen, mahallesine duyarlı biri olarak, Kültür Mahallesinin daha da gelişmesi ve güzelleşmesi amacıyla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kültür Mahallesi Muhtar adayı olarak kutlu bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım.

Yıkımların çok olması, boşaltılan binaların enkaz haline gelen görüntüsü ile şehrin merkezinde olmasına rağmen terk edilmiş bir mahalle görüntüsüne bürünen Kültür Mahallesi’nin hızlı bir şekilde yeniden inşa edilmesi ve  eski canlılığına kavuşması hepimizin en büyük temennisi..

İşte ben, gazeteci kimliğim ve bundan da öte bu mağduriyetleri en çok yaşayan kadınlarımız adına ve bir kadın duyarlılığı ve hassasiyeti ile bu süreci hızlandırmak ve mahallemizi modern görünümü ile eski cazibesine kavuşturma amacıyla yola çıktım.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Kültür Mahallesine bir kadın eli değmeli dedik ve mahallemize hizmet, komşularımıza nezih cadde ve sokaklar, yeni sosyal tesisler, parklar ve kamu hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılması için Muhtar adayı oldum.
Ben, muhtarlığı bir unvan ve makam olarak değil, mahallenin hizmetkârı, mahalle sakinlerimizin bacısı, ablası ve kardeşi olmak ve hizmetin en güzelini sunmak için varım.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Kültür Mahallesi’ni hak ettiği konuma yükseltmek için varım.

Kültür Mahallesi’ni yeniden şehrin gözdesi yapmak için varım.

Kültür Mahallesi’ni yaşanılmaktan gurur duyulacak bir mahalle yapmak için varım.

Çıktığımız bu yolda komşunuz olmaktan büyük onur ve gurur duyduğum siz mahalle sakinlerimizden desteklerinizi talep ediyorum.

Bana verdiğiniz destekle hem hizmetlerde hem de dostlukla kurduğumuz samimi bağlarla şehrimizde örnek bir muhtar olduğumu görecek ve bunun onuru ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

GAZETECİ GÜLŞAH ALTAŞ, KÜLTÜR MAHALLESİ'NDEN MUHTAR ADAYI OLDU

Bu duygu ve düşüncelerle bugünden itibaren mahallemizdeki bütün evleri tek tek gezeceğimi ve kendilerinden destek isteyeceğimi belirterek, muhtar adaylığımızın hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde ifadelerini iletti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.