Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmalarına devam ediyor.

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 
Yayınlama: 24.05.2023
A+
A-

Mahalle Mahalle, sokak sokak gezerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek isteyen Demirbağ, muhtarlarla ve STK temsilcileriyle de bir araya gelmeye devam ediyor. Demirbağ bu kapsamda Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammed Coşkun ve Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ile bir araya geldi. 

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

COŞKUN: SAYIN VEKİLİMİZ ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE İNŞALLAH DAHA GÜZEL MAKAMLARDA DEĞERLENDİRİLİR 

Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammed Coşkun: “Sayın vekilimiz ilk seçimlerde de yoğun mesai harcadı. Şimdi de çok çalışıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisi bizim gönüllerimizin vekili. Her yerde sayın vekilimiz bizleri yalnız bırakmıyor. Sayın vekilimiz önümüzdeki süreçte inşallah daha güzel makamlarda değerlendirilir “dedi. 

ATLAN: KENDİ DAVASINA HİZMET EDİYOR 

Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan: “Sayın vekilimiz halkın adamı. Her zaman bir telefon kadar bize yakın. 3 dönem bu ile hizmet etti. Allah ondan razı olsun. Biz onu daha da güzel görevlerde görmek istiyoruz muhtarlar olarak. Elazığ’daki 700 muhtarımıza da sorarsanız böyle düşünür. Şu anda da son ana kadar seçimler için halkın içinde. Mahalle mahalle geziyor. Kendi davasına hizmet ediyor. Kendisi dava adamı. Biz ondan razıyız, Allah da ondan razı olsun”diye konuştu. 

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

ARI: SAYIN VEKİLİMİZİ DAHA ÖNEMLİ YERLERDE GÖRMEK İSTERİZ 

AK Parti Doğukent Mahalle Başkanı Orhan Arı: “Sayın vekilimiz her zaman bizleri soran birisi. Sayın vekilimizi daha önemli yerlerde görmek isteriz” dedi. 

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

DEMİRBAĞ: BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN SANDIĞA GİDİP OY KULLANMASINI İSTİRHAM EDİYORUM 

Zülfü Demirbağ ise: “Gerek önceki dönemlerde, gerekse daha önce muhtarlarımızla uyumlu bir şekilde çalıştık. Her zaman Elazığımız için hizmette olacağız. Ülkemiz için kader seçimi olacak. Allah’ın izniyle ezici bir çoğunlukla seçimleri alacağız. Hemşehrilerimizin hepsi oy kullanmak için sandıklara gitsin. Hanım kardeşlerimize oy vermeseniz de oyunuz Recep Tayyip Erdoğan’a gidecek diyorlar. Muhalefetin işi gücü oyun. Böyle bir şey yok. Bütün vatandaşlarımızın sandığa gidip oy kullanmasını istirham ediyorum” ifadesinde bulundu. 22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, daha sonra Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen ve yönetimiyle bir araya geldi. Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen: “Sayın Demirbağ bizim için çok kıymetli. Derneğimizle yakından ilgilenen bir kişidir. Kendisinden biz razıyız Allah da razı olsun. Gittiğimiz her yerde Sayın Demirbağ’a gösterilen sevginin şahidi oldum. Bundan da gurur duyduk. Sayın vekilimiz seçim sürecinde sahada. Bunu görüyoruz. İnanıyoruz ki 28 Mayıs seçiminde büyük bir oyla sonuç alınacaktır”diye konuştu. 

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

DEMİRBAĞ: HEMŞEHRİLERİMİZİ DE SANDIĞA BEKLİYORUZ 

Zülfü Demirbağ ise: “Fadıl beyin de Palu adına önemli hizmetleri oldu. Palu ve Palu’nun yanı sıra bütün ilçelerimizde hizmetlerimiz oldu. Palu da tarihi bir ilçemiz. Bu ilçemizde de Palu’nun bütün ihtiyaç duyduğu asfalt çalışmalarını belediyeye yük olmadan yaptık. Palu-Kovancılar Devlet Hastanesinin de ihalesi 9 Haziran’da yapılacak. Bu hastanemiz de faaliyete geçince bölgeye hizmet etmiş olacak. Seçim sürecinin ilk gününden itibaren aday olmamamıza rağmen gezilerimiz devam ediyor. Cumhurbaşkanımıza destek olmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Palu ilçemiz ve Baskil ilçemiz de Cumhurbaşkanımıza önemli bir destek verdi. İl genelinde de öyle. Bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 28 Mayıs seçimlerinde bir önceki seçimde sandığa gitmeyen hemşehrilerimizi de sandığa bekliyoruz. Bu seçim çok çok önemli” dedi. 22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Doğukent, Kültür, İzzetpaşa Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Demirbağ, Yazıkonak Beldesi Seçim Koordinasyon Merkezini de ziyaret ederken, Sanayi Sitesindeki esnaflarla da buluştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.