Yeniden Refah Partisi Sivrice İlçe Başkanlığı Açıldı

Yeniden Refah Partisi Sivrice İlçe Başkanlığı’nın açılışı gerçekleşti.

Yeniden Refah Partisi Sivrice İlçe Başkanlığı Açıldı
Yayınlama: 30.04.2023
A+
A-

ATEŞ: “ÜLKEMİZİN YENİDEN REFAH PARTİSİ’YLE KADERİ DEĞİŞECEK”

Açılış programında konuşan Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, Yeniden Refah Partisi ile ülkenin kaderinin değişeceğini söyledi. Ateş, “Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanması için çalışıyoruz Yeniden Refah Partisi’nin de milli görüşün de meclise girmesi için çalışıyoruz. Allah’ın izniyle sloganımız ‘Milli Görüş Meclise’. Meclise de gireceğiz ve meclisin de ülkemizin de Yeniden Refah Partisi’yle kaderi değişecektir” dedi.

YILDIZ: “SİVRİCE’YE HİZMET YOLUNDA TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJELERİMİZ VAR”

Yeniden Refah Partisi Sivrice İlçe Başkanı Güven Yıldız, Yeniden Refah Partisi’nin Sivrice’ye hizmet yolunda turizmi canlandıracak projelerin olduğunu kaydetti. Yıldız, “Sivrice’mize inşallah Yeniden Refah Partimizin Sivrice’ye hizmet yolunda turizmi canlandırarak projelerimize hizmet yolunda inancımız tamdır” dedi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Çavaş, Yeniden Refah Partisi Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Melih Yunus Güneş,  Yeniden Refah Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Tan, Yeniden Refah Partisi Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Salih Satıcı, Yeniden Refah Partisi Elazığ 5. Sıra Milletvekili Adayı Hatice Zorbozan seçim vurgusu yaparak vatandaşlardan destek istedi. 

ÇAVAŞ: “SİVRİCE’MİZE YENİ HİZMETLERİN YAPILMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Yeniden Refah Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Çavaş yaptığı açıklamada; “Biz hizmete talibiz, Elazığ’ın problemlerini biliyoruz, Sivrice’mizin problemlerini biliyoruz Allah nasip ederse 14 Mayısta siz değerli Sivriceli hemşehrilerimiz Yeniden Refah Partisi’ni tercih eder bizi meclise gönderirse bizde Sivrice’mize yeni hizmetlerin yapılması, yeni projelerin uygulanabilmesi için elimizden geleni yapacağımızdan hiç birinizin şüphesi olmasın” dedi.

GÜNEŞ: “GENÇLERİMİZE SÖZ VERİYORUM SİVRİCE SİZİN İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DONATILACAK” 

Yeniden Refah Partisi Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Melih Yunus Güneş yaptığı açıklamada; “Özellikle gençlerimizden şunu duyuyoruz gençlerimizin Sivrice’den beklentisi yüksek. Çeşitli aktiviteler var doğru fakat bu gençlerin isteğini karşılamıyor. Ben buradan gençlerimize şu sözü veriyorum Sivrice sizin istediğiniz şekilde, sizin istediğiniz aktivitelerle donatılacaktır ve sizlerin huzuruna açılacaktır” dedi.

TAN: “PROJELERİMİZ HAZIR EN KISA ZAMANDA DA ZATEN BUNLARI TOPLUMUMUZLA PAYLAŞACAĞIZ”

Yeniden Refah Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Tan yaptığı açıklamada; “İlçe başkanımızdan Sivrice’nin sıkıntılarını dinledik o yönde projelerimiz hazır en kısa zamanda da zaten bunları toplumumuzla paylaşacağız ve Sivrice’nin makus tarihini 10 ilçemizin makus tarihini, Elazığ’ın makus tarihi değiştirmek adına görevimizi harfiyen yerine getireceğiz çünkü söz bizde karakterdik” dedi.

SATICI: “SİVRİCE HALKIMIZI SIKINTILI SÜREÇTEN HEP BİRLİKTE AYAĞA KALDIRACAĞIZ”

Yeniden Refah Partisi Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Salih Satıcı Kanal 23’e yaptığı açıklamada; “Şehrimizin ekonomik anlamda lokomotif görevini yapmasını beklediğimiz ve projelerimizle inşallah iktidarlığımız döneminde bunu uygulamaya dökeceğimiz nadide ilçemiz Sivrice’deyiz. Sivrice’mizin turizmle alakalı, fabrikasyonel çalışmalarla alakalı, tarımsal politikalarla alakalı şuanda işlemeyen bütün etkenlerini, etkilerini hep birlikte omuz omuza vereceğimiz mücadeleyle harekete geçireceğiz. Sivrice halkımızı bulunmuş olduğu sıkıntılı süreçten hep birlikte omuz omuza verdiğimiz mücadeleyle ayağa kaldıracağız” dedi.

ZORBOZAN: “PROJELERİMİZİ UYGULAYABİLMENİZ İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ”

Yeniden Refah Partisi Elazığ 5. Sıra Milletvekili Adayı Hatice Zorbozan yaptığı açıklamada; “Sivrice halkımız içinde bizlerin tabiki projelerimiz var bu projelerimizi uygulayabilmeniz için desteklerinizle meclise vekillerimizi göndermenizi bekliyoruz bu anlamda desteklerinizi istiyoruz” şeklinde konuştu.

Açılışın ardından Yeniden Refah Partisi Milletvekili adayları Ak Parti Sivrice İlçe Başkanı Cemal Babür İle bir araya geldiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.