Yasemin Hocaya destek çığ gibi büyüyor

Şehirden her kesimini desteğini arkasına alarak çıktığı yolda dur durak demeden yürümeye devam eden Elazığ’ın Bağımsız Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Yasemin Hocaya destek çığ gibi büyüyor
Yayınlama: 21.04.2023
A+
A-

Perşembe pazarında pazar esnafı ile buluşan Prof. Dr. Açık, hemşehrilerine hayırlı işler temennisinde bulunarak, destek istedi.

Prof. Dr. Açık’a başarılar dileyen esnaf ve vatandaşlar, “Arkanızdayız. Yolunuz açık olsun. Allah işinizi rast getirsin. Sizin kazanacağınıza eminiz. İki milletvekili oyu alacaksınız. Allah sizden razı olsun. Herkes sizin gibi olsa, kazandığını Elazığ’a yatırsa, şehirde işsiz kalmaz. Siz bağımsızların aldığı oyların rekorunu kırarsınız. Şüphesiz sizinleyiz. Çevremizdekilerinde sizleri desteklemesi için çalışıyoruz. “Seni bekliyoruz. Seni sahipsiz bırakmayız. Sizinle daha güçlü olacak Elazığ…” dediler.

Kadınlar ise Prof. Dr. Açık ile sarılıp, kadın dayanışmasının gücünü fotoğraf karesine sığdırdılar.

Yasemin Hocaya destek çığ gibi büyüyor

“BU MEMLEKETİN SİZE, ÇOK İHTİYACI VAR”

Her girdiği ortamda güler yüz ve samimi bir duygu ile karşılanan Prof. Dr. Yasemin Açık’ın bir sonraki durağı ise Elazığ’daki Alışveriş Merkezleri oldu.

Şehirde hizmet veren üç alışveriş merkezini tek tek gezen Elazığ’ın Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, temaslarında çocukları da kayıtsız kalmadı, onlarla da selamlaşıp, başlarını okşadı.

Yasemin Hocaya destek çığ gibi büyüyor

Prof. Dr. Açık ile sohbet eden esnaf ve vatandaşlar, “Ailecek sizi destekliyoruz. İnşallah kazanacaksınız. Gönülden yanınızdayız. Çok İhtiyacı var bu memleketin size. İnşallah meclise gideceksiniz” dediler.

Yasemin Hocaya destek çığ gibi büyüyor

Kadınlar ise, sonuna kadar destek sözü vererek, “sonuna kadar desteğimiz sizinle. Biz sizin Elazığ için neler yaptığını biliyoruz. Çok istiyoruz bir bayan vekilimiz olsun. Bizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyoruz. Sizi hep takip ediyoruz, Gurur duyuruyoruz, sizi çok seviyoruz. Başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.