Yanılmaz: Bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceğiz

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın şehre faydası olan insanlara ihtiyacı olduğunu ve bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceklerini söyledi.

Yanılmaz: Bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceğiz
Yayınlama: 24.04.2023
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında sahadaki çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Karakoçan’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Karakoçan’da vatandaşların yoğun katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Yanılmaz, Kovancılar ve Palu ilçelerinde de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından Mustafapaşa Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu.

Yanılmaz: Bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceğiz

Burada bir konuşma yapan Yanılmaz, çocukluğundan beri Elazığ’a faydalı olmak için büyük bir mücadele verdiğini ifade ederek; “Biz Elazığ’ı, bir menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceğiz. Elazığ’ımızın şehirden fayda sağlayan insanlara ihtiyacı yok. Bu şehrin, şehre faydası olacak olanlara ihtiyacı var. Mücahit Yanılmaz, 13 yaşından itibaren taekwando antrenörü, makine mühendisi olarak bu şehre hizmet etti. İmam Hatip’te ve üniversitede okuduğu dönemde Elazığ’ın menfaatleri için uğraş verdi.

Yanılmaz: Bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceğiz

Hem Ankara’da çalıştığım dönemlerde hem de belediye başkanı olarak görev yaptığım süre zarfında bu şehre faydam olsun diye gövdemi ortaya koydum. Bu şehrin menfaatlerini ve şehrin çıkarlarını, şehrimizin geleceğini korumak ve kollamak için bugüne kadar makamı, mevkisi, zenginliği ve gücü ne olursa olsun kimseden korkmadım, gelecekte de korkmayacağım. Allah’ın izniyle biz yola böyle çıktık. Eğer bu yol faydalı olacaksa benim için bir anlam ifade eder, faydalı olmayacaksa milletvekili veya belediye başkanı olsam da bir anlam ifade etmez. Başka bir makam ve mevkiye de gelsem benim için bir anlam ifade etmeyecektir. Mücahit Yanılmaz olarak makam ve mevki gözetmeden, bu şehre faydalı olabiliyorsam ancak o zaman kendimle gurur duyarım.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.