MHP Elazığ Mv. Adayı Işıkver’in Seçim Temasları

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor

MHP Elazığ Mv. Adayı Işıkver’in Seçim Temasları
Yayınlama: 05.05.2023
A+
A-

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, şehir merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarına devam ediyor

Milletvekili Adayı Işıkver ziyaretleri kapsamında Bağkur Caddesi esnafı ile bir araya geldi.

14 Mayıs seçimleri öncesi vatandaş ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Elazığlılardan destek istedi.

Milletvekili Adayı Işıkver’in Ziyaretleri kapsamında bir başka durağı Çemişgezekliler Derneği oldu. Burada dernek üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili adayı Işıkver, dernek üyelerinin taleplerini dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Milliyetçi hareket Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Afayı Semih Işıkver daha sonra Üniversite Mahallesi esnafı ile bir araya geldi. Işıkver Burada esnaftan seçimlerde destek istedi.

IŞIKVER: “BİZ BU ŞEHİRDE 1. PARTİ OLACAĞIZ”

Milletvekili Afayı Semih Işıkver son olarak Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Partililerle bir araya geldi. Işıkver burada yaptığı konuşmada Elazığ’da birinci parti olacaklarını söyledi. Işıkver, “Bütün gönüldaşlarımıza, Sayın İl Başkanım Uçbeyimin şahsında teşekkürlerimi, minnetlerimi arz ediyorum iyi ki varsınız. Şimdi rağbete düşmenizi istemiyorum. Tabiki özgüveninizi kaybetmenizi de istemem ama ben başından beri diyorum biz bu şehirde 1. Parti olacağız. Bizim davamız hak hakikat yolu, Allah yolu bizim davamız. Biz özü, dini, İslam’ı, Türklüğü korumak için bu yoldayız bu şehri korumak için bu yoldayız. Ben sadece bu şehri koruyayım, bu devleti, bu milleti bu töreyi koruyayım diye ben yüklerimden arındım geldim. Karşınızda sadece bir siyasetçi olarak duruyorum, ben bir siyasetçiyim ve mücadele edeceğim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.