FÜ, Malatya’da düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı

Fırat Üniversitesi Anadolu Üniversiteler Birliği tarafından Malatya’da düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarına katıldı.

FÜ, Malatya’da düzenlenen Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı
Yayınlama: 18.05.2023
A+
A-

Birçok üniversitenin katılımıyla Malatya Park AVM’de gerçekleştirilen fuarın açılışına, Malatya Valisi Hulusi ŞAHİN, İnönü Rektörü Prof. Dr. Ahmet KIZILAY, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih ALTUN, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet BİBER, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman ELMACI, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KUL, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ ve davetliler katıldı.

Alanında uzman personel ile düzenlenen fuarlarda yerini alan Üniversitemiz tanıtım standına üniversite adayı gençler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Standı ziyaret eden üniversite adayı gençler ve ailelerine Üniversitemizin gelişmiş akademik ve fiziki alt yapısı, nitelikli akademik kadrosu, geniş ölçekli bölüm ve programları, kendi alanında Türkiye’nin önde gelen Fakülte, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları, sosyal tesisleri ve barınma olanakları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Fırat Üniversitesi fuarlarda, Kurumsal İletişim Koordinatörlüğünden Mustafa TANYILDIZI ile Sağlık Hizmetleri MYO öğrencisi Gamze ÖZBEK temsil ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.