Elazığ Tanıtım Günleri için istişare edildi 

Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Kazım Gökhan Elgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ETSO Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti. Ziyarette 26 – 29 ekim tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan Elazığ Tanıtım Günleri programı hakkında istişarelerde bulunuldu.

Elazığ Tanıtım Günleri için istişare edildi 
Yayınlama: 29.09.2023
A+
A-

Elazığ’ın kültürel ve ekonomik değerlerini geniş kitlelere tanıtmak amacıyla İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 26 – 29 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Elazığ Tanıtım Günleri Programı için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Kazım Gökhan Elgin ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti. ELFED Başkanı Kazım Gökhan Elgin ve Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, etkinliğin başarılı bir şekilde organize edilmesi ve Elazığ’ın kültürel, sanatsal ve ekonomik zenginliklerinin geniş kitlelere tanıtılması için karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 

ETSO Başkanı İdris Alan, “Bu etkinlik, Elazığ’ın ekonomik potansiyelini, turizmini, gastronomisini, kültürünü ve ticaret alanındaki gücünü sergileme açısından da büyük önem taşıyor. İş dünyası olarak bu etkinliğin başarılı geçmesi için gerekli desteği sağlayacağız. Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Kazım Gökhan Elgin ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum” dedi. ELFED Başkanı Kazım Gökhan Elgin ise, “Elazığ Tanıtım Günleri Programı üzerine istişarelerde bulunduk. Elazığ Tanıtım Günleri Programı, şehrimizin zenginliklerini geniş kitlelere tanıtmak adına büyük bir fırsat. Katılımcılarımızın Elazığ’ı daha yakından keşfetmelerini ve şehrimizin güzelliklerini deneyimlemelerini sağlamak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.