Başkan Şerifoğulları’ndan bayram ziyaretleri 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla Sevgi Evleri, Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği ve görev başında bulunan Belediye personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan bayram ziyaretleri 
Yayınlama: 22.04.2023
A+
A-

Bayram namazını Sürsürü Cami’sinde kılan Başkan Şerifoğulları namaz çıkışı vatandaşlarla tek tek bayramlaştı. 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN SEVGİ EVLERİ’NE ZİYARET 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bayram ziyaretlerine Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek başladı. Çocukların her biriyle tanışıp sohbet eden Başkan Şerifoğulları, çocuklarla yakından ilgilenerek hediyeler verdi. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Sevgi Evleri’nde adeta bir aile ortamında kalan evlatlarımızla bayramın güzelliklerini paylaşmak, onların güzel yüreklerine dokunabilmekten dolayı büyük mutluluk duydum.” dedi. 

Başkan Şerifoğulları'ndan bayram ziyaretleri 

EMNİYET MENSUPLARINA BAYRAM ZİYARETİ 

Başkan Şerifoğulları bayram ziyaretleri kapsamında daha sonra AK Parti Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ile birlikte Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret etti. Görev başındaki güvenlik güçlerinin bayramlarını kutlayan Başkan Şerifoğulları, tatlı ikramında bulundu. Cuma namazını Hicret Mahallesi Hacı Veysel Demirci Cami’sinde kılan ve namaz çıkışı vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Şerifoğulları, daha sonra “AK Nokta” aracını ziyaret ederek hem vatandaşlarla bayramlaştı hem de ikramlarda bulundu. 

Başkan Şerifoğulları'ndan bayram ziyaretleri 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN GÖREV BAŞINDAKİ BELEDİYE PERSONELİNE ZİYARET 

Başkan Şerifoğulları bayram ziyaretlerinin son durağında ise bayram süresince vatandaşa kesintisiz hizmet sunan birim personellerini ziyaret etti. İlk olarak vatandaşın huzuru ve güvenliği için 24 saat görev başında olan İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret ederek bayramlaşan Başkan Şerifoğulları, daha sonra Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personelini, ardından da Zabıta Müdürlüğü Amirliği’ni ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Vatandaşların huzur içerisinde bir bayram yaşaması için Belediye personelinin nöbetçi ekipleriyle görevlerinin başında olduğunu ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Kıymetli hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle buruk bir bayram geçiriyoruz. Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyorum. Bayramlar birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzelde şekilde yaşandığı müstesna günlerdir. İnşallah her daim bir ve beraber olarak acılarımızı hafifletip yaralarımızı hep birlikte saracağız. Cenab-ı Allah’tan sağlık ve huzur dolu nice bayramlara kavuşmamızı nasip etmesini niyaz ediyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.