Yanılmaz: Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, seçilmeleri halinde Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacaklarını söyledi.

Yanılmaz: Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacağız
Yayınlama: 25.04.2023
A+
A-

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Keban ve Ağın’da ziyaretlerde bulundu. Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile de bir araya gelen Yanılmaz, başarılı çalışmalarından ötürü kendisine teşekkür etti. 

Elazığ’da Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Mahmut Ergün ve muhtarlarla bir araya gelen Yanılmaz, Orman Bölge Müdürü Salih Çetiner ve kurum personelini ziyaret etti. 

Yanılmaz: Elazığ'ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacağız

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Siyasetin Öznesi Kadınlar” konulu programa katılan Yanılmaz daha sonra AK Parti Mahalle Başkanlarıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. 

Ulukent Mahallesi’nde düzenlenen Gençlik Buluşması’nda gençlerle bir araya gelen Yanılmaz, ardından Sanayi Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. 

Yanılmaz: Elazığ'ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacağız

“ELAZIĞ’IN HİÇBİR PROBLEMİNE DUYARSIZ KALMAYACAĞIZ”

Seçilip meclise gitmeleri halinde Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacaklarının altını çizen Yanılmaz; “Bugüne kadar Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmadık. Yarın Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne gittiğimizde de bu aynen devam edecek. Elazığ’ın hiçbir problemini göz ardı etmeyiz. Hiçbir problemine bana ne demeyiz. Eğer bir problem varsa problemi çözmek için irademizi ortaya koyarız, cesaretimizi ortaya koyarız, bilgimizi ortaya koyarız, tecrübemizi ortaya koyarız, gövdemizi ortaya koyarız. Allah’ın izniyle güvencemiz önce sizlersiniz. Ben inanıyorum ki Ulukent Mahallesi sakinlerimiz, gençlerimiz, evlatlarımız, büyüklerimiz, hanımefendiler bizi yalnız bırakmayacaksınız. Bizi kurda kuşa yem etmeyeceksiniz. Gelip öyle bilboardlara söz deyip bütün hayatı yalan dolan birine teslim etmeyeceksiniz.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.