Yeniden Refah Partisi’nin Seçim Çalışmaları

Yeniden Refah İl Başkanı Ömer Ateş, seçim çalışmaları kapsamında MÜSİAD Şube Başkanı Tekin Gürkan ile bir araya geldi. Öte yandan Yeniden Refah Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Çavaş, Doğukent Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdürdü

Yeniden Refah Partisi’nin Seçim Çalışmaları
Yayınlama: 29.04.2023
A+
A-

Seçim çalışmalarına devam eden Yeniden Refah Partisi Elazığ İl başkanı Ömer Ateş, Müsiad Şube Başkanı Tekin Gürkan ile bir araya geldi.

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Tekin Gürkan ile istişarelerde bulunduklarını belirterek, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın katılacağı mitinge davet etti. Ateş, “5 Mayıs Cuma günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ’da düzenleyeceği mitingimize MÜSİAD Başkanımız Tekin Gürkan ve MÜSİAD üyelerini davet ediyoruz” dedi.

MÜSİAD Şube Başkanı Tekin Gürkan’da seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, Yeniden Refah Partisi Elazığ il teşkilatına başarılar diledi.

Öte yandan Yeniden Refah Partisi Elazığ 1. sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Mehmet Çavaş’ta seçim çalışmaları kapsamında Doğukent Mahallesi’nde vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Mahalle sakinleri ve esnafların taleplerini dinleyen Prof. Dr. Çavaş, yapılacak seçimlerde destek istedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.