Vali Toraman Trafik Haftası’nda, Çocuklarla Eğitim Programına Katıldı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, “Trafik Haftası” etkinlikleri çerçevesinde çocuklarla birlikte trafik eğitim programına katıldı.

Vali Toraman Trafik Haftası’nda, Çocuklarla Eğitim Programına Katıldı
Yayınlama: 11.05.2023
A+
A-

6-12 Mayıs Trafik Haftası nedeniyle İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde öğrencilere uygulamalı trafik eğitimi verildi.

Öğrencilere trafikte uyulması gereken kuralları anlatan ekipler, trafikte yapılan yanlışlara dikkat çekerek, çocukların merak ettiği soruları yanıtladı.

Trafik eğitiminin önemine değinen Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman: “Elazığ’da da biz trafik eğitim parkurunu bugün itibariyle çocuklarımızın ve gençlerimizin istifadesine sunmuş oluyoruz. Burası yıl boyu eğitim faaliyetlerine devam edecek. Jandarma trafik ekiplerimizde burada faaliyet yürütecek. Polis trafik ekiplerimizde burada faaliyet yürütecek. Tabi burada bu iş birliğinde il Emniyet Müdürlüğümüz İl Jandarma Komutanlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çok güzel bir koordinasyon içerisinde çalışmalarını yürütüyorlar. Her seviyede çocuğumuzun muhakkak bu pistten eğitimden geçmesi için bir program dahilinde faaliyetlerini yürütecekler” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.