Septioğlu : “Elazığ Değişim İstiyor.”

Septioğlu : “Elazığ Değişim İstiyor.”
Yayınlama: 11.03.2024
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu 2024 Mahalli İdareler seçimlerine doğru adım adım şehrin dört bir yanında vatandaşlarla kucaklaşmaya, sorunları dinlemeye ve çözüm önerilerini paylaşmaya devam ediyor.

Septioğlu, Elazığ hak ettiği değişimi Yeniden Refah'la yaşayacak

Başkan Adayı Septioğlu ziyaretleri doğrultusunda Elazığ Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Tek tek işyerlerinde esnafı ziyaret eden Başkan Adayı Septioğlu’na esnaflar destekleriyle başarı temennisinde bulundular. Şehrin her şeyden önce huzura ihtiyacı olduğuna vurgu yapan Septioğlu, “Elazığ değişim istiyor ve Elazığ hak ettiği değişimi Yeniden Refah’la yaşayacak. İnşallah 31 Mart’ta Elazığ’ımız Yeniden Refah çatısı altında birleşecek ve bizler de adil bir hizmet anlayışıyla hak ve adalet çizgisinden şaşmadan, israftan uzak adil bir yönetim anlayışıyla sizlere hizmet edeceğiz.” Dedi.

Septioğlu, Elazığ hak ettiği değişimi Yeniden Refah'la yaşayacak

Başkan Adayı Septioğlu daha sonra Elazığ Ehlibeyt Cemevini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşları dinleyen ve gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür eden Başkan Adayı Septioğlu. “Yeniden Refah Partisi olarak şehrimizin sorunlarını çözmeye talibiz. 31 Mart’ta sizlerden alacağımız destekle sorunlarımızı bir bir çözüme ulaştıracağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.