Prof. Dr. Yasemin Açık Çaydaçıra Mahallesi’nde Coşkuyla Karşılandı

Ziyaretlerinin yanı sıra mahalle toplantılarına da devam eden Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, Çaydaçıra Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Prof. Dr. Yasemin Açık’ı coşkuyla karşılayan mahalle sakinleri destek sözü verdi.

Prof. Dr. Yasemin Açık Çaydaçıra Mahallesi’nde Coşkuyla Karşılandı
Yayınlama: 19.04.2023
Düzenleme: 19.04.2023 12:46
A+
A-

Seçim çalışmalarını yüksek tempoda devam ettiren Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık mahallede ziyaretlerini de Çaydaçıra Mahallesi’yle sürdürdü.

Kendisini bekleyen mahalle sakinleriyle buluşan Prof. Dr. Yasemin Açık’ı coşkulu bir kalabalık karşıladı. Salonda yapılması planlanan toplantı yoğun katılım nedeniyle açık alana taşındı.

Mahalle sakinleri Prof. Dr. Yasemin Açık’a “hiç merak etme seni meclise göndereceğiz. Gece gündüz hocamıza oy topluyoruz. Elazığ’ın sorunlarını Ankara’ya taşıyacağınızdan hiç şüphemiz yok. Yıllardır bugünü bekliyorduk ve o gün geldi. Ablamızı meclise öyle bir oyla göndereceğiz ki Türkiye Elazığ’ı konuşacak” dediler.

MUHTAR TÜRKMEN: HOCAMIZA İHTİYACIMIZ VAR

Çaydaçıra Mahallesi Muhtarı Hıdır Türkmen, “Sayın hocamız bu göreve gecikti. Bundan 10 yıl önce gelecekti. Çünkü bizim gerçekten hocamıza ihtiyacımız var” diyerek başarılar diledi.

PROF. DR. AÇIK “GENÇLERİMİZE ÖZEL PROJELER YAPACAĞIZ”

Mahallenin sorunlarını bildiklerini ifade eden Prof. Dr. Yasemin Açık, “Sizlerle birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Çaydaçıra Mahallesi’nin birçok sorununu biliyorum. Tapu sorunlarınızı biliyorum. Bu sorunların çözümü için birlikte çalışacağız. Doğup büyüdüğüm şehrimize vefa borcumu ödemek istiyorum. Gençlerimizin istihdamını artırmak için gençlerimize özel projeler yapacağız. İstihdamı artırmak için elimizden geleni yapacağız” diyerek vatandaşlardan destek istedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.