Pedalleri Dünya Kalp Haftası İçin Çevirdiler

Dünya Kalp Haftası nedeniyle Gençlik Merkezi ve Bisikletliler Derneği’nin organize ettiği bisiklet turunda pedaller hızla çevrildi.

Pedalleri Dünya Kalp Haftası İçin Çevirdiler
Yayınlama: 01.05.2023
A+
A-

Dünya Kalp Haftası’na dikkat çekmek için Elazığ Gençlik Merkezi gönüllüleri ve Elazığ Bisikletliler Derneği beraber yapmış oldukları etkinlikte bisikletlerine binip pedallere asıldılar.

EREN: DÜŞÜNCELERİNDEN VE BU İNCE DAVRANIŞLARINDAN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİYORUM Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren’de Dünya Kalp Haftasına dikkat ederek, “Öncelikle bu programı düzenleyen Elazığ Bisikletliler Derneği’ni ve Destek vererek pedal çeviren Gençlik Merkezi gönüllülerimizi düşüncelerinden ve bu ince davranışlarından ötürü tebrik ediyorum. Kalp en önemli organımız olmakla beraber tabi ki çok iyi bakmamız da gereken bir organ. Öncelikle sağlıklı bir kalp için hareket etmemiz gerekir. Bol hareket ve sağlıklı beslenmeye hepimizin dikkat etmesi gerekir. Bu konuda hep beraber spor yaparak hem zinde kalmak için hem de sağlığımız için Gençlik ve Spor olarak biz her zaman yanınızdayız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.