MHP Adayı Aygen Esnaf Odalarını Ziyarette Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, esnaf ve sanayi sitesi ziyaret programı gerçekleştirdi. Elazığ’da esnafın nabzını tutan Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ve Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan ile birlikte yerel iş insanları ve sanatkarların görüş ve önerilerini dinledi.

MHP Adayı Aygen Esnaf Odalarını Ziyarette Bulundu
Yayınlama: 06.02.2024
A+
A-

Esnaf ziyaretlerinin ilk durağı, kentin ekonomik hayatında önemli bir yere sahip olan sanayi sitesi oldu. Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Cebrail Karlıdağ, sektörün karşılaştığı problemleri ve beklentilerini Aygen ve beraberindeki heyetle paylaştı. Sorunların çözümü için yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ardından, Elazığ Oto Onarımcılar Odası Başkanı Mehmet Türkoğlu ile bir araya gelen heyet, otomotiv sektörü temsilcilerinin de talep ve önerilerini dinleme fırsatı buldu. Türkoğlu, uygulanan politikalar ve beklenen destekler hakkında MHP heyetine görüşlerini aktardı.

MHP heyetinin bir sonraki durağı Elazığ Marangozlar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Başkan Ömer Faruk Öztürk, odanın çalışmaları ve meslek gruplarının beklentileri hakkında bilgi verirken, yerel yönetimlerden beklentilerini dile getirdi.

Ziyaretlerin son bölümünde MHP’li heyet, Elazığ’ın çeşitli noktalarında bulunan esnafları tek ziyaret etti. Elazığlı esnafların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Doç. Dr. Murat Aygen, MHP olarak esnafın her zaman yanında olduklarını ve yerel yönetimde esnafın sesine kulak verileceğini vurguladı.

Program hakkında konuşan MHP adayı Aygen, “Elazığ’ın kalkınması ve halkımızın refah seviyesinin yükseltilmesi için esnafımızın ve sanayicilerimizin sorunlarını çözmeye yönelik somut adımlar atacağız. Bizler, halkın içinden bir belediye yönetimi sergileyerek, tüm hemşehrilerimizin görüşlerine değer vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretlerini tamamlayan MHP heyeti, vatandaşların yoğun ilgisi ve memnuniyetiyle karşılaştı. Kazanılan bilgi ve görüşlerin, MHP’nin Elazığ için hazırlayacağı projelerde etkin bir şekilde kullanılacağı belirtildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.