Meteoroloji Elazığlıları uyardı 

Yaz aylarına girerken mevsim normalleri ve üzerinde sıcaklık beklerken Elazığ yeniden yağışlı havanın etkisi altına girdi. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, sağanak yağışla birlikte oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Elazığlıları uyardı 
Yayınlama: 22.05.2023
A+
A-

Sıcaklık değerleri mevsim normallerinde olan Elazığ, yağışlı havanın etkisi altına girdi. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Elazığ ve çevresinde Pazartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor açıklamasında bulundu. Elazığ ve çevresinde çok bulutlu bir hava beklenirken en yüksek hava sıcaklığı 10, en düşük hava sıcaklığı 23 derece olacak. 

Haftanın ilk günü ise Elazığ’da en düşük sıcaklık 10 en yüksek sıcaklık 23 derece olacak. 23 Mayıs Salı günü gök gürültülü sağanak yağış beklenen Elazığ’da en düşük sıcaklık 10, en yüksek sıcaklığın 25 derece olması bekleniyor. Çarşamba günü çok bulutlu bir havanın hâkim olacağı Elazığ’da en düşük sıcaklık 12, en yüksek sıcaklık 25 derece olacak. En yüksek sıcaklığın 25 en düşük sıcaklığın ise 13 derece olacağı 25 Mayıs Perşembe günü de Elazığ’da gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. Hafta boyunca yağışlı bir havanın hakim olduğu Elazığ’da Cuma gününe kadar yağılar devam edecek. Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü sağanak yağışla birlikte oluşabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.