Elazığlı firma, yeni nesil dijital kartvizit geliştirdi

Merkezi Elazığ’da bulunan Hmd Tasarım ve Tanıtım Ürünleri, pandeminin de getirdiği iletişim zorluklarını göz önüne alarak 2020 yılında yeni yatırım ve girişimler ile ‘Yeni nesil dijital kartvizit’ olan ‘Smart Card’ ı geliştirdi.

Elazığlı firma, yeni nesil dijital kartvizit geliştirdi
Yayınlama: 11.08.2023
A+
A-

Dijital medya, günlük yaşamın neredeyse her alanında baskıyı geçti.

Teknolojiye artan güvenimiz sayesinde ağ iletişimi rekor bir hızla gelişiyor.

Nasıl iş yaptığımızdan, nasıl buluştuğumuza ve hatta iletişim bilgilerini nasıl paylaştığımıza kadar her şey kağıtsız, çevre dostu bir toplumu yansıtacak şekilde değişiyor.

Hmd Tasarım ve Tanıtım Ürünleri pandeminin de getirdiği iletişim zorluklarını göz önüne alarak 2020 yılında yeni yatırım ve girişimler ile ‘Yeni nesil dijital kartvizit’ olan ‘Smart Card’ ı geliştirdi.

Firma sahibi Hamdi Kadirgil, Smart Card’la ilgili yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi;

Kâğıt kartvizitler uzun süredir ağ iletişimi için temel bir unsur olsa da, dijital dünyamızda kağıt parçalarını değiştirmek ve yönetmek artık uygun değil. 

Giderek daha fazla profesyonelleşen iş hayatında firmalar, bilgilerini yeni kişilerle kolayca paylaşmak için dijital kartvizitlere yöneliyor. Smart Card, hiçbir uygulamaya gerek duymadan, karşınızdaki kişinin telefonuna dokunarak tüm bilgilerinizi aktarabildiğiniz yeni nesil kartvizit teknolojisiyle sektöre öncülük ediyor. 

Peki nedir bu Smart Card ?

Dijital kartvizit, iletişim bilgilerini gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde paylaşmanın ve kaydetmenin bir yoludur. Size özel bilgilerle kişiselleştirilirler ve istediğiniz kadar detaylı veya genel olabilirler. Hmd Tasarım ve Tanıtım Ürünleri tarafından geliştirilen yeni nesil dijital kartvizit Smart Card ile tek dokunuşla iletişim bilgilerinizi, firma konumunuzu, sosyal medya hesaplarınızı, ödeme kanallarınızı, ürün ve hizmetlerinizi, kataloglarınızı, e-ticaret sayfalarınızı paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey Smart Card ’ınızı paylaşım yapmak istediğiniz kişinin telefonuna dokundurmak. Bunun için telefonunuzda NFC özelliği olması yeterli. Peki ya NFC özelliği olmayan telefonlarda ne olacak? Smart Card sizin için QR kod özelliğini de devreye koydu. 
Paylaşım yapacağınız kişinin yanınızda olmasına gerek yok. Smart Card ’ınızı uzaktaki bir kişi ile de paylaşabilirsiniz. Bu durumda da Smart Card paylaş butonu ile uzaktaki müşterileriniz ile de bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sınırsız Kullanım

Smart Card ’ın kullanımı ve ara yüzü oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Geleneksel kâğıt kartvizitleriniz de iletişim bilgilerinizden biri değiştiğinde tekrardan kartvizit bastırmak zorunda kalırsınız. Ama Smart Card ile en küçük bir iletişim bilginiz değiştiğinde güncelleyip paylaşım yapmaya devam edebilirsiniz. Çünkü Smart Card sınırsız paylaşım yapma imkânı sunar kullanıcılarına. Daha fazla bilgi için hmdtasarim.com adresine göz atabilirsiniz. 

Smart Card ile Hedef On Ton Tasarruf!

İklim krizinin artan etkileri ve her yıl kâğıt kartvizitler için kesilen binlerce ağaç… Smart Card kullanıcıları geleneksel kâğıt kartvizitler yerine işlerini Smart Card ‘a taşıyarak bir ton ağacı tek kullanımlık kartvizit olmaktan kurtardı. Hmd Tasarım ve Tanıtım Ürünleri 2023 yılında hedeflerinin on ton ağacı kurtarmak olduğunu belirtti. Ayrıca alacağınız her Smart Card için doğaya bir tohum bırakılıyor.

Smart Card ‘ın Yatırım Planı

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarının dijital ortamda temasını sağlayan Smart Card’ın hedefi 2023 sonu itibari ile 200 bin kişiye ulaşmak ve 2024 yılında ise dünya pazarında kalıcı yer edinerek 1 milyon doları ülkeye kazandırmak. Şu anda 7 bin kullanıcısına hizmet veren Smart Card kurumsal firmalar ile birlikte bu sayıyı 12 bine çıkarıyor. 2022 sonuna kadar hedefin 20 bin olacağını planlıyor. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.