Demirbağ, sanayicilerle bir araya gelerek destek istedi 

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek turlarını sürdürüyor.

Demirbağ, sanayicilerle bir araya gelerek destek istedi 
Yayınlama: 27.05.2023
A+
A-

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki vatandaşlarla bir araya gelerek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için destek istiyor. Bu kapsamda Zülfü Demirbağ, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile birlikte, Akçakiraz bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerde iş adamları ve çalışanlarla bir araya geldi. Ziyaretleri değerlendiren Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya; “Vatandaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Akçakiraz seçimlerde Cumhurbaşkanımıza çok büyük destek verdi. Şu anda da Diyarbakır yolu lokasyonundaki işletmelerimizi ziyaret ettik. Elazığ’ımızın sevilen ismi, 27. Dönem Milletvekilimizle birlikte vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımız kararlı bir şekilde Cumhurbaşkanımızı destekliyor” dedi. 

Demirbağ, sanayicilerle bir araya gelerek destek istedi 

Elazığ’ın her zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güçlü bir şekilde destek verdiğini anımsatan 22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Bütün hemşehrilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Elazığ’ımız her zaman Cumhurbaşkanımızın arkasında durdu. Bugün de Diyarbakır yolu üzerindeki işyerlerini ziyaret ettik. Elazığ’da yeni yeni işyerleri açılıyor. Bu kapsamda Sayın Cumhurbaşkanımızın çok büyük emekleri var. Gerek verdiği teşviklerle gerekse de Ülkemizdeki ihracatın artmasıyla Elazığ’daki işletmelerin gelişmeleri bizleri mutlu ediyor. Hemşehrilerimiz gittiğimiz yerlerde Cumhurbaşkanımızın başarılı olmasını arzu ediyor. İlk turda alınan %67’lik oy oranını %75’e çıkarma gayreti içerisindeyiz. Zira ABD, Biden, PKK, FETÖ, Avrupa Ülkelerinin, Türkiye ve İslam düşmanlarının desteklediği bir yönetim anlayışını Milletimiz iktidara getirmeyecektir. Cumhurbaşkanımızı da rehavete kapılmadan, yurt dışındaki gibi sandıklara giderek çok güçlü bir şekilde iktidara getireceğiz. Belediye başkanımıza, Akçakirazlı ve Elazığlı hemşehrilerimize teşekkürlerimi arz ediyorum” ifadesinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.