CHP Milletvekili Gürsel Erol’a sevgi seli

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bayramın birinci gününde de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

CHP Milletvekili Gürsel Erol’a sevgi seli
Yayınlama: 21.04.2023
A+
A-

Milletvekili Erol ve beraberindeki heyet, Yemişlik TOKİ’de ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Burada Milletvekili Erol’a, sevgi seli gösterisinde bulunan TOKİ konutlarının sakinleri taleplerini de iletti. 41 yıl aradan sonra seçimi kazanarak Elazığ genelinde büyük bir teveccüh ile karşılanan ve ziyaret çalışmalarına ararlıksız devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, 5 yıllık milletvekilliği döneminde dil, din ve ırk ayrımı yapmadan vatandaşlarla birebir görüşerek talep ve önerileri dinlediğini kaydetti. 

Milletvekili Erol’a desteklerini gösterdikleri yoğun ilgi ve sevgi seli ile gösteren vatandaşlar ise ziyafetlerden ötürü duydukları memnuniyeti diye getirdi.

Milletvekili Gürsel Erol’a CHP Elazığ Milletvekili Adayları Abdullah Akın, Ahmet Yıldız, Alım Çeliker Özdemir, Azad Alanak ile CHP, Saadet Partisi ve Deva Partisi il başkanları bayramın birinci gününde de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.