Başkan Şerifoğulları’ndan Ak Parti Skm’ye ziyaret 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları ziyaretinde partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Ak Parti Skm’ye ziyaret 
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Ejder Açıkkapı ve Murat Öz ile birlikte teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, “21 yıl önce milletimizin bağrından kök salarak koca bir çınar olan AK Parti ailesi olarak milletimizle birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel, daha müreffeh yarınlar inşa edeceğiz.” dedi. 

14 Mayıs seçimlerine adım adım yaklaşılırken gece gündüz demeden milletvekili adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte sahada olmaya, vatandaşları dinlemeye devam edeceklerini belirten Başkan Şerifoğulları, “Ülkemiz çok önemli bir seçim arifesindedir. Bu seçim milletimizin, ülkemizin ve geleceğimizin kaderini belirleyecek bir seçim olacaktır. 

AK Parti olarak 21 yılda ülkemize kazandırdığımız hizmetlerle ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşıyarak, Türkiye Yüzyılı’nın fitilini ateşledik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hayal dahi edemediğimiz yatırımları hayata geçirdik. Milli otomobilimiz TOGG 60 yıllık hayalimizdi gerçek oldu. Kendi doğal gazımızı devreye aldık. Savunma sanayide hızla söz sahibi bir ülke konumuna yükseliyoruz. Sağlıkta büyük bir dönüşüm yaşadık. Gençlerimizin ufkunu aydınlatan nice hizmetleri hayata geçirdik. 

Şimdi geleceğimiz için daha büyük hayallerimiz var. Bunun için de daha çok çalışmamız gerekiyor. 14 Mayıs Seçimleri’nin ardından geleceğin güçlü ve büyük Türkiye’sini inşa etmek için ülkemizin kaosa sürüklenmemesi ve istikrarın devam etmesi için milletimizle bir ve beraber olarak Cumhurbaşkanımızla yola devam edeceğiz. Milletimize güveniyoruz, 14 Mayıs’ta Elazığ olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vereceğiz, Mecliste en yüksek çoğunluğu sağlayarak elini güçlendireceğiz. Milletvekili adaylarımızı en güçlü şekilde Meclise göndererek sevdalısı olduğumuz bu aziz şehri en güzel hizmetlerle buluşturacağız.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.