Başkan Ayaz’dan İnovasyon Fuarı’na Davet 

ELMÜTDER Başkanı Miraç Ayaz, Ankara’da 28 Eylül – 01 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Marka Projeler Konut ve Yapı İnovasyon Fuarı’na vatandaşları davet etti.

Başkan Ayaz’dan İnovasyon Fuarı’na Davet 
Yayınlama: 29.09.2023
A+
A-

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TOKİ ve Emlak Konut desteğiyle Vizyon Sektörel Yayıncılık tarafından ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde Yapı Bazaar Gayrimenkul’un destekleriyle Yapı ve İnovasyon Zirvesi Marka Projeler Konut ve Yapı İnovasyon Fuarı 28 Eylül – 01 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. 

ATO Congresium’daki fuarın TOKİ ve Emlak Konut desteğiyle düzenlendiğini belirten ELMÜTDER Başkanı Miraç Ayaz, alt ve orta gelir grubunda bulunan vatandaşların konuta kolay erişimleri için açıklanan projeleri yakından takip ettiklerini kaydetti. Ankara’daki vatandaşları fuara davet eden Ayaz, “Özellikle son zamanlarda durağanlaşan konut arz-talep piyasasındaki durgunluğu hareketlendirmek adına arz ve talep kesimini bir araya getirmek için konut sektörünün çatı kuruluşu İMKON, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve tüm ilgili kuruluşların desteğiyle Ankara’daki konut sektörünün önde gelen projelerini vatandaşlarımızla buluşturuyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.