Bağımsız Milletvekili Adayı Çoban: Mecliste Elazığ diyeceğiz

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Bilal ÇOBAN, seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu, akabinde seçim iletişim merkezinde bayramlaşma etkinliği gerçekleştirdi.

Bağımsız Milletvekili Adayı Çoban: Mecliste Elazığ diyeceğiz
Yayınlama: 24.04.2023
A+
A-

İçme köyü ziyareti ile güne başlayan bağımsız aday ÇOBAN, mevcut sistem içerisinde fark yaratacağını ifade ederken şunları kaydetti:

Bağımsız Milletvekili Adayı Çoban: Mecliste Elazığ diyeceğiz
Mecliste Elazığ diyeceğiz, salonlarda Elazığlıları söyleyeceğiz.

‘’ Bildiğiniz üzere 14 mayıs seçimleri Türkiye tarihi için en önemli seçimlerden biridir. Cumhuriyetin 100. Yılında tam bağımsız Türkiye hayalini ilelebet muhafaza ve müdafaa edecek bir ekip Türkiye Millet Meclisinde olmalıdır. Bu ekip, yalnızca şehrin menfaatlerini değil, vatandaşın menfaatlerini de önemsemelidir. Proje yapmak bizim işimiz. Şehri bizden daha iyi tanıyan ve tanımlayan başka bir siyasetçi yoktur diye düşünüyorum. Elbette ki şimdiye dek şehrimize hizmet eden vekillerimiz ve bürokratlarımız belirli alanlarda şehrimize katkılarda bulunmuşlardır. Fakat tüm şehrin fırsatlarını tehditlerini, artılarını eksilerini ortaya koymak ciddi bir emek ister. Yaklaşık 15 seneyi aşkın süredir Elazığ dedim, Elazığ sevdası dedim. Şehirle alakalı konuşacaklarımız çok. Mecliste Elazığ diyeceğiz, salonlarda Elazığlıları söyleyeceğiz. Her türlü problemlerinde Elazığlı ve bölgemizdeki hemşehrilerimizin yanında olacağız. Devlet ile millet arasında köprü olacağım, bunu bilesiniz.’’dedi.

Bağımsız Milletvekili Adayı Çoban: Mecliste Elazığ diyeceğiz

Bağımsız aday ÇOBAN, Elazığ valiliği tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenen etkinliğe katıldı.

Seçim iletişim merkezinde bayramlaşma etkinliği düzenleyen bağımsız aday Prof. Dr. Bilal ÇOBAN, yoğun ilgiyle karşılandı. Yaptığı konuşmada vatandaşlardan destek isteyen bağımsız aday ÇOBAN;

‘’ Hepiniz hoş geldiniz. Bu güzel günde siz değerli hemşerilerimle bir arada olmak, gücümüze güç katmaktadır. Var olun. Ben 15 yıl olmuş kapı kapı gezmişim. Düğünleri, taziyeleri görev edinmiş gitmişim. Vatandaşımızın nerede ne ihtiyacı olmuşsa kişisel ilişkilerim yettiğince karşılamışım. Öyle oy satın almak için alın size çek çiçek böcek dememişim, şubat dostu olmuşum. Yazın herkes herkesin bahçesine gider demişti Palu’da bir amcamız. Sen benim bu yağan karın altında bahçemde oturan şubat dostumsun demişti. Evet, ben herkesin sofrasında gece demeden, gündüz demeden oturdum. Ellerini sıktım, yarın olacak seçim için değil, 5 sene sonraki seçimde bana yardım et dedim. Şehir hepimizin, perde kapanınca hepimiz karanlıkta kalacağız. Şunu bilmek lazım ki Elazığ’da ortalama 150 bin hane var. Benim sizlerden ricam şudur, bana her haneden 1 oy isteyin. Asla yüzünüzü kara çıkarmam, asla elim kırılaydı nereden buna oy verdim dedirtmem. Şimdiye kadar yaptıklarım, yarınlarımızın teminatı olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun.’’ Dedi.

Bağımsız Milletvekili Adayı Çoban: Mecliste Elazığ diyeceğiz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.