Ak Parti Elazığ Mv. Adaylarının İl Genelinde Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına şehir genelinde devam ediyor.

Ak Parti Elazığ Mv. Adaylarının İl Genelinde Seçim Çalışmaları Devam Ediyor
Yayınlama: 03.05.2023
A+
A-

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını Sivrice ilçesinde de sürdürdü. Alıncık ve Gözeli köylerinde vatandaşlarla buluşan Prof. Dr. Erol Keleş, seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sivrice’de ki temaslarının ardından Keleş, Organize Sanayi Bölgesi’ni de ziyaret ederek işletme sahipleri ve çalışanlarla bir araya geldi.

2023 seçimleri nedeniyle sahadaki çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Organize Sanayi Bölgesini de ziyaret eden Milletvekili Adayı Açıkkapı, yatırımcılar ve çalışanlarla buluştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı’da Organize sanayi bölgesinde yatırımcılarla bir araya gelip istişarelerde bulundu.

AK Parti Gençlik kollarıyla birlikte Pazartesi Pazarı’nı gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Nazırlı, Çayda Çıra Mahallesi’nde de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında sahadaki çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz ise, esnaflarla bir araya geldi.

Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan bir parkta vatandaşlarla bir araya gelen Yanılmaz, 14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yaparak destek istedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz’de seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Pazartesi Pazarını ziyaret eden Öz,  pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri için destek istedi.

Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, daha sonra Yeni Mahalle’de esnafları ziyaret etti, ardından Türkiye Gençlik Vakfı yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.