AK Parti Elazığ Milletvekilleri Baskil’de

AK Parti 28. Dönem Elazığ Milletvekili Prof.Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı Ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçimler sonrasında Baskil’de vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Baskil’de
Yayınlama: 20.05.2023
Düzenleme: 20.05.2023 11:06
A+
A-

14 Mayıs’ta yapılan 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den Elazığ Milletvekili seçilen Prof.Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Baskil ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Milletvekilleri; Keleş, Açıkkapı ve Nazırlı, 14 Mayıs Milletvekilliği seçimlerinde kendilerine destek veren Baskilliler’e teşekkür etti.

Ak parti Baskil İlçe Teşkilatında partililerle bir araya gelen milletvekilleri, 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr Erol Keleş, Baskil’in her zaman olduğu gibi Erdoğan’ın yanında olduğunu belirterek, 2. tur seçiminde de Cumhurbaşkanına destek vereceğine inandıklarını söyledi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, 2. tur seçimleri için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek istedi.

AK parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı’da, seçimlerde kendilerine destek olanlara teşekkür etti.

Milletvekili Nazırlı, daha sonra Sivrice İlçesi’ne geçerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.